Tel:
Çin plastik pelet ekstruder Üretici
Nanjing GS-mach Extrusion Equipment Co.,Ltd
Nanjing GS-mach Ekstrüzyon Ekipmanları Co, Ltd

24H Yardım Hattı: + 86-18851021602 + 86-15195907172

Ana sayfa ÜrünlerPlastik levha ekstrüzyon makine

Endüstriyel Plastik Levha Ekstrüzyon Makine PVDF Floroplastik Tek Katmanlı Levha Ekstrüzyon Hattı

Endüstriyel Plastik Levha Ekstrüzyon Makine PVDF Floroplastik Tek Katmanlı Levha Ekstrüzyon Hattı

Industrial Plastic Sheet Extrusion Machine PVDF Fluoroplastic Single Layer Sheet Extrusion Line

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: GSmach
Sertifika: CE ISO9001

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: 180 Gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 10 setleri/yıl
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Kullanımı: fotovoltaik endüstrisinde asit ve alkali direnci, korozyon direnci, yüksek sıcaklık direnci, oksidas Ürün genişliği: 800/1000
Hız: 5-15m / dak

PVDF floroplastik tek katmanlı levha ekstrüzyon hattı piezoelektrik endüstrisi

Vida, özellikle ısıya dayanıklı malzeme için özelleştirilmiş olan gradyan vida tasarımını benimser. Plastikleştirmenin kesme işleminden etkilenmesi kolay değildir. Silindirin sıcaklığı ayarlanabilir ve yüzey parlaklığı yüksektir. Makine kullanımı kolay ve ayarlamak kolay. Tabaka kalınlığı bir kadran göstergeyle konumlandırılır ve kesim kabul edilir. Otomatik sayaç kesme cihazı, sarım makinesi gerginlik tasarımı, sarım ve tesviye benimser ve otomasyon üretimi daha rahat ve verimli hale getirir.

Proses prensibi: plastik peletler → ekstruder: hammadde eritme ve plastikleştirme → hızlı değişim filtresi → ekstrüzyon şekillendirme kalıbı → üç silindirli kalender → soğutma ayarı → düzeltme mekanizması → çekiş → kesme cihazı

Ürün Kullanımı: Esas olarak fotovoltaik endüstrisinde asit ve alkali direnci, korozyon direnci, yüksek sıcaklık direnci, oksidasyon direnci, piezoelektrik endüstrisi için kullanılır.

Personel eğitimi
Projeye dahil olan saha bakım personelinin ekipmanı tam olarak anlamasını ve ekipmanın bakımını yapma ve kullanma becerilerini arttırmak için, kullanıcıya teknik ekipmanın tamamını, kullanım talimatlarını ve tüm ekipmanın ilgili belgelerini sağlamanın yanı sıra, Ayrıca saha ekipmanlarının yönetimini organize etmekten sorumludur. Bakım personeli kapsamlı ve kaliteli bir eğitim yürütmektedir.


Eğitimin temel amacı, ekipmanı yöneten ve kullanan personelin sadece ekipman hakkında yeterli bilgiye sahip olması için değil, aynı zamanda yapılan iş için tam olarak kalifiye olması ve ekipmanın güvenli ve güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlamaktır. Eğitim içeriği temel olarak teorik eğitim ve ekipman çalışma kuralları, ekipman çalışması, ekipman çalışması ve bakımı, ekipman montajı ve ayarı, ekipman çalışması parametre ayarı, ekipman sorun giderme ve kazaları içerir. Acil durum önlemleri ve diğer içerikler.


1. Eğitim nesnesi: saha ekipman yönetimi ve bakım personeli;
2. Eğitimden sonra, aşağıdaki hedeflere ulaşılır:
Ekipmanın yapısını, operasyonun çalışma prensibini ve donanım kontrol sürecini anlama;
Ekipman çalışma kuralları, ekipman bakım yöntemleri, ekipman işlem parametrelerinin ayarlanması vb.
c) Genel ekipman arızaları için teşhis, konum ve sorun giderme yöntemlerini daha da kolaylaştırın; d. Genel operatörlerin yerinde çalışmalarını yönlendirin.
3. Eğitim formatı:
a. Yerinde eğitim: Profesyonel satış sonrası servis personeli, kullanıcıları sitede eğitecektir. Genellikle, ekipmanın kullanım talimatları ile desteklenir ve saha ekipmanı işlemi yardımcıdır.
b. Yerinde rehberlik: Projenin uygulanması sırasında mühendislerimiz, operasyon adımlarını fiili operasyonda ayrıntılı olarak açıklayacak, müşterinin operasyonunu yönlendirecek ve müşteri sorularını cevaplayacaktır.

İletişim bilgileri
Nanjing GS-mach Extrusion Equipment Co.,Ltd

İlgili kişi: sales

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Nanjing GS-mach Extrusion Equipment Co.,Ltd
No.12 Shanghu Endüstri Parkı, Jiangning Caddesi, Jiangning Bölgesi, Nanjing Çin
Tel:86-25-81030382-8:00~17:00
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite plastik pelet ekstruder Tedarikçi. © 2017 - 2020 plasticpelletextruder.com. All Rights Reserved.